Casa Em Buzios Ponta Do Pai Vitorio Villa
Deze 130 m² Casa Em Buzios Ponta Do Pai Vitorio Villa ligt binnen 5 minuten te voet van Marina Beach en biedt snelle toegang tot bezienswaardigheden in de buurt.
Het vakantiehuis bevindt zich in de wijk Praia Rasa, vrij dicht bij Mirante Ponta do Pai Vitorio. Praia dos Amores is op 7 km afstand van de 1-slaapkamer villa gesitueerd.
De gesitueerde in Búzios Casa Em Buzios Ponta Do Pai Vitorio Villa biedt uitzicht over de tuin aan.
Een complete keuken is klaar om te koken en biedt koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, een oven aan. Gasten kunnen de luchthaven Umberto Modiano gemakkelijk bereiken, op 10 minuten rijden van de 3-badkamer accommodatie.
- Locale bezienswaardigheiden
- Buzios Marina1,8 km
- Luchthavens
- Luchthaven Umberto Modiano4,8 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
Kamervoorzieningen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe ver is Umberto Modiano van Casa Em Buzios Ponta Do Pai Vitorio Villa?
Er is een 5 km afstand tussen Umberto Modiano en Casa Em Buzios Ponta Do Pai Vitorio Villa. - ❓
Is het toegestaan om huisdieren naar Casa Em Buzios Ponta Do Pai Vitorio Villa mee te nemen?
U kunt met uw huisdier in Casa Em Buzios Ponta Do Pai Vitorio Villa logeren.